O SWINGERS

 

 Při vyslovení slova swingers se většinou vybaví skupinový sex nebo střídání partnerů.. To ovšem není tak úplně pravda. Swingers je o nevšedních sexuálních zážitcích a prožitcích, mezi které skupinový sex samozřejmě patří, ale také se můžete jen dívat a být viděn. Výběr s kým si chcete užívat a s kým ne je pouze na Vás. A pokud zůstanete celý večer pouze se svým partnerem, tak se na vás určitě nikdo nebude mračit.

    NE znamená NE a není považováno za urážku. Vše co se odehrává je zcela dobrovolné a nikdo se nemá do ničeho nutit. Na swingers se páry a ženy chodí uvolnit, zažít nevšední a nepoznané pocity, napětí a vzrušení.

Pokud Vás láká návštěva takového klubu nejdříve si s partnerem ujasněte, co od toho očekáváte a kam až můžete zajít, stanovte si takzvané mantinely . Také si společně domluvte nějaké znamení, kterým dáte najevo, že se váš partner-ka dostal-a dál či jinam než je vám příjemné

 

  Swingeři nejsou uzavřená komunita.........naopak.
Ti kdo přijdou na swingers-party vědí, že tu jsou kvůli sexu a tudíž odpadávají bariéry studu a jakéhokoli vysvětlování. Všichni jsou si rovni a záleží jen na vzájemných sympatiích s kým večer strávíte.

Je mnoho těch, kteří na swingers našli koření svého sexuálního života, našli nové přátele a setkávají se při těchto akcích.